0530 232 01 30
Adres : Halaskargazi Mahallesi Rumeli Caddesi No:9 Kat:1 Nişantaşı/Şişli/İSTANBUL

Telefon : 0530 232 01 30
Nişantaşı Kaşta Kıl Tekniği
Nişantaşı Kaşta Kıl Tekniği

Nişantaşı Kaşta Kıl Tekniği

 

Microblading 3D Kıl Tekniği, mikro iğneler ile kaşı şekillendiren ve kıl efekti veren yarı kalıcı bir makyaj uygulamasıdır.

 

Microblading 3D Kıl Tekniği ile gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olabilirsiniz. Hem de 1-2 saat gibi kısa bir sürede. Microblading, mikro ölçekte, steril ve tek kullanımlık iğnelerle ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenmesidir. Kullanılan ürünler özellikle yüz için üretildiğinden herhangi bir alerjik durumun oluşmasına yol açmaz. Boyalar , %100 organik ve doğaldır. Bu sebeple işlem sonrasında karşılaşacağınız görüntü,  doğallık ve mükemmelliğin bir yansıması olacaktır.

 

Cildiniz, kaşınız ve saçınıza göre en uygun renkteki pigmentin (boyanın) kullanılması, işlem sonrası mutluluğun anahtarıdır.  Ayrıca ne istediğinizi anlayan ve sizin beklentilerinize uygun ama sizi doğru bir şekilde yönlendirecek emin ellere teslim olmanız oldukça önemlidir. Mutlu olmak ve daha iyi görünmek için kendinizi her zaman usta ellere teslim etmelisiniz.

 

Dünya kadınlarının tercih sırasında ilk sırada gelen Microblading 3D Kıl Tekniği ile ortalama 1-1,5 yıl boyunca kaşlarınızla ilgili tek bir sıkıntı yaşamazsınız. İşlemin kalıcılığını belirleyen ana unsur cilt tipinizdir.

 

Microblading 3 D Kıl Tekniği işlemi  dövme ile aynı şey değildir.  Dövme çok daha kalıcı bir işlem iken Microblading yöntemi yarı kalıcı bir uygulamadır. Dövmede pigment (boya) derinin daha alt katmanlarına verilirken , Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımında pigment (boya) derinin daha yüzeysel katmanlarında kalır. Bu nedenle bu işlem kalıcı değil, yarı kalıcıdır.

 

nişantaşı kalıcı kıl tekniği ile kaş,nişantaşı kalıcı kıl tekniği ile kaş yapımı,nişantaşı kalıcı kıl tekniği ile kaş işlemleri,nişantaşı kalıcı kıl tekniği ile kaş uygulaması,nişantaşı kıl tekniği ile kaş,nişantaşı kıl tekniği ile kaş yapımı,nişantaşı kıl tekniği ile kaş işlemleri,nişantaşı kıl tekniği ile kaş uygulaması,

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014